Üdvözöllek a Bagi TC '96 labdarúgócsapatának weboldalán

Az átköltöztetett honlapunkon megtaláljátok hétről hétre a legfrissebb, csapatainkkal és a bajnokságokkal kapcsolatos híreket és infókat!

Felnőtt bajnokság, 3. forduló, Bagi TC '96 - Nagymaros FC

A találkozót remek fociidőben rendezték meg, a mieink szinte teljes kezdőcsapattal álltak fel. A kapuban Hegedűs védett, a védelem a Szénási, Balogh, Nyári, Kolompár négyessel állt fel, a középpályán Csernyák, Budai, Hegedűs, Maros és Nagy, míg elől Szekula kapott szerepet a csapatban. Az első félidőben igen pontatlan játékot mutattunk, ennek eredményeképp a vendégek meg is szerezték a vezetést, ám a 10.percben egyenlíteni tudtunk büntetőből Szekula révén, majd emberelőnybe is kerültünk. Még az első félidőben Maros Szabolcs is betalált a nagy kapu előtti kavarodást követően, így félidőben 2-1-re módosult az állás. A szünetben Hajdu állt be Balogh helyére a védelemben, majd élete első felnőtt gólját szerezte, amivel 3-1-re módosult az eredmény a javunkra, a hátralévő részben már mi birtokoltuk értelemszerűen az elfáradt Nagymarossal szemben a labdát, majd Maros duplázott, ezzel 4-1, valamint a csereként beálló Lázár is betalált, ezzel beállította az 5-1-es végeredményt csapatunknak.